Açık Ders: Vizontele ve Kişisel Gelişim Mitleri

Vizontele, Türk sinemasının en ironik ve güldürülü filmlerinden biri. Biz de  OkulDışı olarak Vizontele filminden yola çıkarak Türkiye’nin hâllerini konuşmaya karar verdik.

Bürokrasi ile yola çıkma yöntemleri, iş hayatında öne çıkmayın tüyoları (!) ve Türkiye’de iş yapmanın ahvalini konuşacağımız bu açık derste kelimenin tam anlamıyla gülerken düşündüreceğiz.

Tarih: 31 Ekim 2021 Pazar
Saat: 21.00 – 23.00
Mekân: Zoom
Programımız ücretsizdir.

Yavuz Yiğit

OkulDışı Kurucusu

Yavuz Yiğit, Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret, Antwerp Üniversitesi’nde Uluslararası İletişim okudu. Cambridge Üniversitesi’nde münazara, hitabet, liderlik, sosyal girişimcilik konularında eğitimler aldı. 10 farklı ülkede 200’den fazla projede yer aldı. TEDX Ankara dahil olmak üzere Türkiye genelinde binlerce konuşma yaptı. Ulusal ve uluslararası münazara turnuvalarında şampiyonluklar elde etti. Eğitim verdiği öğrencileri Dünya Arapça Münazara Şampiyonluğu da dahil 50’den fazla kupa kazandı. Öğrencilere, iş insanlarına, gazetecilere, siyasilere hitabet ve tartışma teknikleriyle ilgili dersler verdi. OkulDışı’nın kurucusu ve Münazara Hitabet Derneği başkanıdır.

Program Ücreti:

Ücretsiz

 

Mekân

Zoom Uygulaması

 

Menü