Entelektüel Doğa Kampı | Bolu Anakamp | 26 – 30 Temmuz 2021

1 yılı aşkın süredir dünya genelinde devam eden pandemi durumundan ötürü öğrencilerinin sosyalleşebileceği alan ve imkanlar kısıtlandı. Zorlayıcı bir süreçte eğitim-öğretim hayatına devam eden gençlerimiz için Vizyon Koleji ile birlikte Bolu’da doğanın içinde hem kendilerini geliştirerek hem de sosyalleşerek eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir kamp planladık.

4 gece 5 gün boyunca tiyatrodan sosyolojiye, sinemadan tarihe birçok alanda etkin kişilerin katılımı ile günlük hayatın sadece saatler ile ayrıldığı koşturmamızdan sıyrılıp gün ışığı ve doğanın akışı ile akan bir kamp planladık.

Kampta gün akışında saat değil, gün ışığı ve hazır bulunuşluluk göz önünde bulundurulacak. Doğadan faydalanmak ve biyolojik saatimizi yeniden ayarlamak için bir fırsat elde edeceğiz. Hazır bulunuşluluğumuza göre program saatlerinde değişiklikler yapılabilir. Beklentiler, duygular ve istekler en temel yönergeler olacak.

Kamp alanındaki yemek ve temizlik işleri imece usulü yapılacak. Üretim ve düzene katkı sağlayarak bir bütünün parçası olmanın güzelliği ve iyilik hâli hissettirilecek.

Tarih: 26 – 30 Temmuz 2021 | 4 Gece 5 Gün

Mekân: Bolu Anakamp

Kampımız lise ve üniversite öğrencilerine yöneliktir.

 

Ücret: 3100 ₺
* Vizyon Koleji öğrencileri için ücret 2850 ₺

Ücrete dahil olan hizmetler:

  • Ahşap evlerde 4 gece konaklama
  • İlk gün öğle ve akşam yemeği
  • 4 gün 3 öğün yemek
  • Programdaki tüm atölye ve eğitimler

İstanbul’dan Bolu Anakamp’a servisimiz olacaktır. İstanbul içi katılımcılar servisi kullanabilir.

İstanbul dışından katılacak katılımcıların Bolu’ya ulaşımı kendi sorumluluğundadır. Otogar’dan Bolu Anakamp’a servisimiz olacaktır.

 

 

 

Mekân

Bolu Anakamp

https://www.anakamp.com.tr/

Menü