Loop Animasyon Atölyesi

Video art, 70’lerde görsel sanatların bir alt dalı olarak ortaya çıktı. Sinema ve televizyonun aksine bir senaryoya, kurallar dizgisine bağlı kalmaksızın ürün veren bu sanat dalının ismi original analog video banttan gelmekte. Dijital teknolojinin gelişmesiyle daha fazla imkân bulan bu alan sanatçıya kendini ifade etme ve/ya ürününü oluşturmak için sınırsız olanak sağlamıştır.

Loop Animasyon Atölyesi’nde bu sanat dalına ait içerikler  -gif, intro, müzik videosu vbg. – üreteceğiz.

Not1: Workshop’a katılabilmek için adobe photoshop, illustrator ve after effects programlarını kurcalamış ve az biraz aşina olmanız gerekmekte. Çok iyi olmanıza gerek yok 🙂

Not2: Katılımcılar ilgili programların yüklü olduğu kendi bilgisayarları ile atölyeye katılım gösterecekler.

Luqman Marchal | Motion Graphic Artist

Uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan Luqman, web tasarım ve hareketli grafik tasarım alanında eğitim aldı. Çeşitli reklam ajansı ve telekomünikasyon şirketlerinde hareketli grafik tasarımcı olarak çalıştı. Daha sonra Paris’te MJM Graphic Design’de Motion Graphic Design eğitimi alan eğitmenimiz, 9 yıldır çeşitli ajanslarda motion graphic artist olarak çalışmaktadır.  Müzik, interaktif ekran tasarımı ve sosyal medyaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Tarih: 29 Şubat

Gün: Cumartesi 10:30 – 18:00

Atölye 6 saat sürecek. Bitiş saati molalar dahil edilerek yazıldı.

Toplam Saat: 6

Kontenjan: 10
Ücret: 150 ₺ + KDV

 

Konaklama İmkanları
Bu program için konaklama hizmeti sunulmamaktadır.

Ulaşım
OkulDışı

Loop Animasyon Atölyesi Başvuru Formu

Menü